Bandırma Evden Eve Nakliyat

Yıldız Nakliyat

Banner 1

Nasıl Taşıyoruz?

Bize emanet edeceğiniz tüm eşyalarınız Groupama Sigorta güvencisiyle taşınmaktadır.

Gözünüz gibi baktığınız değer verdiğiniz eşyalarınız Groupama Sigorta güvencesi ile profesyonel ekibimiz ile taşınır.

Yıldız Nakliyat firmamız Türkiye’nin her bölgesine sigortalı ve garantili olarak evden eve nakliyat işi yapmaktadır. Evinizi taşırken bir nakliyat firması ile anlaşmanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Çünkü zaten taşınma telaşı içerisinde olacağınızdan eşyaları eski evinizden yeni evinize götürürken hem yorulur hem de boşa zaman kaybetmiş olursunuz ayrıca kendiniz taşırken ne kadar dikkatli olursanız olun eşyalarınızda hasar meydana gelecektir. Ancak bir nakliyat firması ile anlaştığınız takdirde eşyalarınızı bulunduğunuz yerden alarak sağlam bir şekilde belirtmiş olduğunuz adrese götürür ve montaj işlemine kadar yapar. Sigortalı evden eve nakliyat ile eşyalar güvenli bir şekilde taşınmakta ve herhangi bir hasar meydana geldiği takdirde hasar firma tarafından karşılanmaktadır. Eşyalar taşımanın başlangıcından bitişine kadar sigorta kapsamındadır.

 

Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve nakliyat aşamasında seçeceğiniz nakliyat firmasının güvenilir ve sağlam referanslı olması çok önemlidir. Çünkü özensiz ve disiplinsiz çalışan firmalar eşyalarınıza gerekli özeni göstermediği takdirde eşyalarınıza zarar gelebilir ve hasar durumu ortaya çıkar. Ayrıca özel ve kişisel eşyalarınızı teslim edeceğiniz nakliyat firmaları iyice araştırılmalı ve çalışma sistemleri hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Çeşitleri

Sigortalı taşıma işlemi firmadan firmaya farklılık göstermiş olsa da genel olarak 3 gruba ayrılmaktadır. Bunlar; geniş teminat, dar teminat ve tam zayi olarak isimlendirilmektedir.

Geniş Teminat; taşımanın başladığı yerden varış noktasına kadar olabilecek bütün zararları karşılayan sigorta çeşididir. Yükleme, taşıma ve boşaltma sırasında firmanın elemanları tarafından oluşabilen bütün zararları karşılar.

Dar Teminat; eşyalarla nakliye aracına beraber gelebilen zararları kapsayan sigorta çeşididir.

Tam Zayi; eşyaların ve nakliye aracının tamamen zayi olması durumunda geçerli olan sigorta çeşididir.

  • Inönü Caddesi Orkide Apartmanı Kat:3 (iDO KARSISI) BANDIRMA / BALIKESiR
  • 0(266) 714 68 64 - 0532 705 52 55 - 0541 425 17 35

Dursunbeyliler Yıldız Nakliyat 2004 yılında Bandırmaıda Durmuş Yıldız tarafından kurulmuştur. Her gün büyüyen araç filosu ve ekipmanları ile Yıldız Nakliyat ismi gibi Bandırma ve bölgesinde nakliyat sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam etmektedir.

242209
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Tüm Zamanlar
133
78
512
241300
1606
1545
242209

IP 3.237.205.144
2021-01-23 14:48:27

Copyright © 2014 Bandırma Evden Eve Nakliyat | Yıldız Nakliyat. Tüm hakları saklıdır. Sitemap

kutlu creative