Bandırma Evden Eve Nakliyat

Yıldız Nakliyat

Banner 1
Hata
  • XML dosyasının yüklenmesi başarısız.
  • http://www.evdenevebandirma.com/templates/sj_decou/templateDetails.xml
  • XML: failed to load external entity "http://www.evdenevebandirma.com/templates/sj_decou/templateDetails.xml"

Nasıl Taşıyoruz?

Ev ve ofis mobilyalarınız marangozlarımız tarafından de-monte ve yeni yerinde monte işleri yapılarak taşınır.

Yıldız Nakliyat ekibinde hazır bulundurduğu marangoz personeli ile eşyalarınızın de-monte ve montesini yapıyor taşınmaya hazırlıyor.

Bandırma Yıldız Nakliyat firmamızda, Marangozlu evden eve nakliyat; daima montajlama ve demonteleme işlemleri yapan profesyonel marangozlar ile mobilyaların montajı yapılır. Nakliyatın başladığı noktadan, bittiği noktaya kadar en ince ayrıntılarla konusunda tecrübeli marangoz ilgilenmektedir. Paketleme işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılmasına kadar mobilyaların yerleştirilmesi ve demonte edilmesine kadar itinayla mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Taşınma Süreci

Dikkat! Eşyalarını kendisi taşımakta olan kişiler eşyalara zarar verebilmekte ve taşınma süresi daha da uzamaktadır.

Eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşıma işlemini kendiniz yapmaya kalktığınızda hem eşyalarınız zarar görebilir hem de taşınma işlemi büyük bir zamanınızı alır. Zarara uğramanızın yanı sıra yorulursunuz ve boşa zaman kaybetmiş olursunuz. Evden eve nakliyat hizmeti aldığınız zaman bu zorlukların hiç birini yaşamazsınız ve eşyalarınız işinde uzman kişiler tarafından sökülür, paketlenir, taşınır ve yerine ulaştığında tekrar eskisi gibi monte edilir. 

Eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşıma işlemini kendiniz yapmaya kalktığınızda hem eşyalarınız zarar görebilir hem de taşınma işlemi büyük bir zamanınızı alır.

Firmamızdan Evden eve nakliyat hizmeti aldığınız zaman bu zorlukların hiç birini yaşamazsınız ve eşyalarınız işinde uzman kişiler tarafından sökülür, paketlenir, taşınır ve yerine ulaştığında tekrar eskisi gibi monte edilir.

Bandırma Evden Eve Yıldız Nakliyat firmamız taşınma işlemini 1 gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirmektedir.

Yıldız Nakliyat tüm taşıma hizmetlerinde asansörlü taşımacılığı tercih etmektedir.

Eviniz, iş yeriniz kaçıncı kat olursa olsun 10 katlı asansörlü özel aracımız ile taşınma artık daha pratik ve güvenli...

Bandırma Evden eve nakliyat firması Yıldız Nakliyat eşyalarınızın paketlenmesinden teslim sürecine kadar kaliteli hizmet ve işinde uzman ekibi ile kusursuz bir şekilde hizmet vermektedir. Şehirler arası nakliyat firmaları eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşımakta ve yaşanacak olan en ufak bir sıkıntı karşısında tüm masrafları karşılamaktadır. Eşyalarınız nakliyat firması ile daha hızlı bir şekilde ve daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Bandırma Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bandırma Asansörlü evden eve nakliyat işlerinde asansörün pratik ve hızlı iş görmesi büyük ilgi toplamaktadır. İlk önce eksper gelmekte ve evde keşif yapmaktadır. Asansör için genellikle önü boş olan pencereler ve balkonlar tercih edilir çünkü asansörün pencereye tam olarak dayanması gerekmektedir. Eşyaların asansöre yerleştirilmesi denge istemektedir. Çoğu eşya asansör ile içeri alınır. Asansörün alamadığı eşyalar ise insan gücü ile taşınmaktadır. Saatler içerisinde bütün eşyalar, rahat ve güvenilir bir şekilde yüksek binalardan alınıp, taşınması gereken adreslere taşınmaktadır. Bu iş için yetiştirilen elemanlar, çıkacak aksaklıkları daha önce tecrübe ettikleri için, kolaylıkla çöze bilmektedirler. Paketleme ve istifleme işlerinde malzemelerinizin zarar görmemesi için en uygun yerlere koymaktadırlar.

Bandırma Evden Eve Nakliyat Firması Seçiminde Doğru Tercih Yıldız Nakliyat!

Evden eve Nakliyat işlerinde, işini meslek edinmiş tecrübeli firmalarla çalışmak gerekir. Zamanında teslim ve güvenli nakliyat nakliye işinde önemli faktörlerdir. Paketleme ve asansörle taşıma işlerinde, taşınacak eşyaların miktarını tespit etmek çok önemlidir. Cinsine göre paketleme yapmamak ve yine cinsine göre istifleme yapmamak, eşyalara zarar vermektedir. Asansörlü evden eve nakliyat tercih etmek, zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Nakliyat işlerinde mesafe ve yükün miktarı fiyatlandırma için tespit edilmektedir. Bu tespitlerin doğru yapılmaması, fiyat konusunda karmaşaya neden olacaktır. Fiyat konusundaki tutarsızlık da, güvenin ortadan kalkmasına neden olacaktır.

Biz Yıldız Nakliyat olarak Bandırma evden eve nakliyat taşımacılığı hizmet alımlarınızda en uygun fiyatlara sizlere hizmet sunmaktan gurur duyarız. Bölgemizdeki resmi kurum ve kuruluşlar, bankalar, ticari işletmeler referansımızdır. Bize fiyat sormadan taşınmayın.!

Bize emanet edeceğiniz tüm eşyalarınız Groupama Sigorta güvencisiyle taşınmaktadır.

Gözünüz gibi baktığınız değer verdiğiniz eşyalarınız Groupama Sigorta güvencesi ile profesyonel ekibimiz ile taşınır.

Yıldız Nakliyat firmamız Türkiye’nin her bölgesine sigortalı ve garantili olarak evden eve nakliyat işi yapmaktadır. Evinizi taşırken bir nakliyat firması ile anlaşmanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Çünkü zaten taşınma telaşı içerisinde olacağınızdan eşyaları eski evinizden yeni evinize götürürken hem yorulur hem de boşa zaman kaybetmiş olursunuz ayrıca kendiniz taşırken ne kadar dikkatli olursanız olun eşyalarınızda hasar meydana gelecektir. Ancak bir nakliyat firması ile anlaştığınız takdirde eşyalarınızı bulunduğunuz yerden alarak sağlam bir şekilde belirtmiş olduğunuz adrese götürür ve montaj işlemine kadar yapar. Sigortalı evden eve nakliyat ile eşyalar güvenli bir şekilde taşınmakta ve herhangi bir hasar meydana geldiği takdirde hasar firma tarafından karşılanmaktadır. Eşyalar taşımanın başlangıcından bitişine kadar sigorta kapsamındadır.

 

Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve nakliyat aşamasında seçeceğiniz nakliyat firmasının güvenilir ve sağlam referanslı olması çok önemlidir. Çünkü özensiz ve disiplinsiz çalışan firmalar eşyalarınıza gerekli özeni göstermediği takdirde eşyalarınıza zarar gelebilir ve hasar durumu ortaya çıkar. Ayrıca özel ve kişisel eşyalarınızı teslim edeceğiniz nakliyat firmaları iyice araştırılmalı ve çalışma sistemleri hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Çeşitleri

Sigortalı taşıma işlemi firmadan firmaya farklılık göstermiş olsa da genel olarak 3 gruba ayrılmaktadır. Bunlar; geniş teminat, dar teminat ve tam zayi olarak isimlendirilmektedir.

Geniş Teminat; taşımanın başladığı yerden varış noktasına kadar olabilecek bütün zararları karşılayan sigorta çeşididir. Yükleme, taşıma ve boşaltma sırasında firmanın elemanları tarafından oluşabilen bütün zararları karşılar.

Dar Teminat; eşyalarla nakliye aracına beraber gelebilen zararları kapsayan sigorta çeşididir.

Tam Zayi; eşyaların ve nakliye aracının tamamen zayi olması durumunda geçerli olan sigorta çeşididir.

  • Inönü Caddesi Orkide Apartmanı Kat:3 (iDO KARSISI) BANDIRMA / BALIKESiR
  • 0(266) 714 68 64 - 0532 705 52 55 - 0541 425 17 35

Dursunbeyliler Yıldız Nakliyat 2004 yılında Bandırmaıda Durmuş Yıldız tarafından kurulmuştur. Her gün büyüyen araç filosu ve ekipmanları ile Yıldız Nakliyat ismi gibi Bandırma ve bölgesinde nakliyat sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam etmektedir.

165915
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Tüm Zamanlar
12
89
489
164885
1636
2032
165915

IP 93.89.225.254
2018-09-20 03:36:26

Copyright © 2014 Bandırma Evden Eve Nakliyat | Yıldız Nakliyat. Tüm hakları saklıdır. Sitemap

kutlu creative